„Szydło zааtаkоwаłа PSL”: Odpowiedź rzecznika ludowców pójdzie wicepremierce w pięty

Beata Szydło we wtorkowy wieczór była gościem TVP, gdzie rozmawiała głównie o wyborach do Parlamentu Europejskiego i chętnie krytykowała PSL, z którym PiS rywalizuje o podobny elektorat. Na jej słowa szybko zareagował na Twitterze rzecznik tej partii Jakub Stefaniak. Jego ostry wpis wywołał euforię internautów.

– Myślę, że dla wielu działaczy i wielu ludzi wspierających do tej pory PSL to jest duży szok, że ich ugrupowanie dołącza do tak egzotycznej koalicji – powiedziała Beata Szydło w programie „Gość Wiadomości” TVP Info.

– To pokazuje determinację i chęć za wszelką cenę uratowania, ja mam wrażenie, liderów PSL, a szczególnie szefa PSL, któremu wydaje się, że udział w tej koalicji pozwoli mu na przetrwanie – dodała.

Słowa wicepremierki ds. społecznych szybko spotkały się z odpowiedzią rzecznika Polskiego Stronnictwa Ludowego Jakuba Stefaniaka, który w swoim stylu odpowiedział na jej zarzuty.

„Powiedziała chciwa osoba bez kompetencji która jako pierwsza w historii sama sobie przyznała nagrodę będąc premierem… a teraz przebiera nóżkami żeby doić w Euro…” – skomentował na Twitterze.

Odpowiedź Stefaniaka z miejsca doczekała się kilkuset polubień i podań dalej, stając się wtorkowym hitem Twittera.

.

Share