Tego nikt się nie spodziewał! Zenek Martyniuk nie będzie zadowolony

Zenek Martyniuk wciąż jest jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców, a w ostatnim czasie mówi się o nim nie tylko z powodu jego twórczości, ale również przez problemy rodzinne gwiazdora. Nowy tatuaż, jaki postanowił zrobić Daniel przeraził jego fanów.

Zenek Martyniuk w ostatnich latach mógł cieszyć się z powrotu na szczyt polskiej branży muzycznej. Muzyk stworzył wiele hitów, za sprawą których młodzi ludzie zainteresowali się jego twórczością. Ostatnie miesiące przysporzyły mu jednak sporo zmartwień, głównie za sprawą zachowania jego syna. Daniel M. jest osobą bardzo kontrowersyjną, co postanowił udowodnić i tym razem.

Młody mężczyzna postanowił pochwalić się na swoim Instagramie wizytą u tatuażysty. Jej efekt zdziwił wielu fanów. Ludzie nie kryją, że nie spodziewali się takiego ruchu ze strony syna znanego polskiego artysty. W ostatnich dniach mówiło się o jego poważnych problemach rodzinnych, jednak Daniel M. wygląda na osobę, która nie przejmuje się trudnym czasem.

Zenek Martyniuk nie pochwaliłby tego pomysłu

W ostatnich miesiącach młody Daniel musi radzić sobie z powszechną krytyką ze strony społeczeństwa. W Internecie pojawiły się wiadomości na temat jego konfliktu z żoną, a za jedynego winnego całej sytuacji można uznać jedynie syna artysty. Sprawa jest bardzo poważna i wygląda na to, że małżeństwo już niebawem rozstanie się.

Wszystko zaczęło się jeszcze w zeszłym roku, gdy M. nie chciał wpuścić do mieszkania ciężarnej żony. Małżonkowie głośno kłócili się, na co postanowili zareagować sąsiedzi. Została wezwana policja, a mężczyzna został zatrzymany, bo funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu kilka gramów marihuany.

Kobieta wkrótce urodziła dziecko, lecz przy porodzie nie było ojca dziecka. Postanowił on wyjechać na kilka miesięcy do Warszawy, gdzie miał przemyśleć swoją przyszłość i zastanowić się, czy dalsze życie w małżeństwie ma sens. Okazało się, że najprawdopodobniej niebawem dojdzie do rozwodu, co zdenerwowało wielu internautów. Ich zdaniem zachowanie młodego ojca jest wyjątkowo niedojrzałe.

Zenek Martyniuk nie będzie zadowolony

Syn muzyka wygląda na osobę, która nie przejmuje się losem swojej rodziny. Wczoraj pokazał swoim obserwującym na Instagramie efekty wizyty w studiu tatuażu. Daniel M. wygląda na bardzo zadowolonego z końcowego efektu. Fani twierdzą jednak, że młody ojciec powinien interesować się teraz zupełnie innymi sprawami.

Niektórzy zastanawiają się, co na temat tatuażu syna myśli Zenek Martyniuk. Większość osób twierdzi, że muzyk disco polo z pewnością nie pochwaliłby tego, że jego syn oddaje się przyjemnościom w momencie, gdy powinien zadbać o swoją rodzinę, która była skazana na cierpienie z powodu jego zachowania.

.

(fot. Instagram/Daniel Martyniuk)

Share