Teraz aktorka może pochwalić się niesamowitą willą, która wygląda jak przeniesiona z bajki

Alicja Bachleda-Curuś swoją karierę rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Teraz aktorka może pochwalić się niesamowitą willą, która wygląda jak przeniesiona z bajki. Widok wartej fortuny rezydencji zwala z nóg. Niejeden mógłby jej pozazdrościć.

Alicja Bachleda-Curuś jako jedna z nielicznych polskich gwiazd odniosła prawdziwy sukces poza granicami naszego kraju. Co więcej, Alicji udało się podbić Hollywood, co bez wątpienia jest nie lada wyczynem. Niejedna osoba z polskiego show-biznesu marzy o takiej karierze, ale tylko kilku się to udało.

Alicja Bachleda-Curuś mieszka w prawdziwej willi wartej 4,3 miliony dolarów

Aktorka swoją pierwszą rolę w filmie dostała w 1996 roku, a w wieku zaledwie 19 lat, zamieszkała w Los Angeles chcąc spełniać swoje marzenia o światowej karierze aktorskiej. Alicja polskiej publiczności znana jest najlepiej z roli Zosi w ekranizacji „Pana Tadeusza”, jednak nie oznacza to, że jest to jedyna postać, w którą się wcieliła. Co więcej, aktorka zajmuje się również muzyką.

Jednak mimo wszystko to właśnie jej amerykańska willa robi największe wrażenie. Dom położony jest w słonecznym Los Angeles, na jednym ze wzgórz. Już sama jego wartość potrafi wywołać zawrót głowy, ponieważ willa została wyceniona na 4,3 miliona dolarów, ale widok, który rozpościera się z jej okien, wart jest każdych pieniędzy.

Oczywiście przepiękny widok to nie wszystko, ponieważ aktorka ma do dyspozycji 4 łazienki, ogromną kuchnię oraz salon, a także kilka sypialni. W takiej willi nie mogło także zabraknąć basenu oraz przepięknego ogrodu, który wypełniony jest roślinami.

Zadbano również o wnętrze domu, które jest nawet ważniejsze od tego, co jest na zewnątrz. Całość utrzymana jest w stylu hiszpańskim, co nadaje mu niezwykłego i unikalnego charakteru. Dodatkowo wyraziste i żywe kolory sprawiają, że wygląda jak wyciągnięty z bajki, a zważywszy na wysokie temperatury, panujące w Hollywood w domu aktorki nie mogło zabraknąć klimatyzacji.

Nie da się ukryć, że nie jedna osoba marzy o takim domu, jaki posiada Alicja Bachleda-Curuś i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wygląda on wprost fenomenalnie. Nic tylko pozazdrościć.

.

.

.

.

.

.

.

Share