Teraz jednak okazuje się, że serce Marty Manowskiej jest już zajęte. Co znaczy ten normalny facet

Marta Manowska jest zakochana? Prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie mówią publicznie o swoich uczuciach. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Marta Manowska spotyka się z jednym z uczestników „Rolnik szuka żony”, ale gwiazda TVP szybko je zdementowała. Również ostatnio, w programie „Sanatorium miłości” przyznała, że wciąż szuka wymarzonego partnera. Teraz jednak okazuje się, że serce Marty Manowskiej jest już zajęte!

Marta Manowska znalazła wielką miłość?

Marta Manowska w rozmowie z portalem pomponik.pl skomentowała swoją wypowiedź w programie „Sanatorium miłości”, w którym zdradziła, że szuka „normalnego mężczyzny”.

Co znaczy ten normalny facet? Ja myślę, że to jest połączenie dobra, połączenie jakiegoś wsparcia, bezpieczeństwa, które daje ten mężczyzna- przyznała gwiazda TVP.

Reporter portalu zapytał Martę wprost, czy udało się jej już znaleźć wymarzonego partnera. Jak odpowiedziała prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”?

Ja swoje życie prywatne trochę ukrywam. Natomiast, okazało się, że są na ziemi normalni mężczyźni… tak ci mogę powiedzieć. Trochę zawile może, ale chyba proste jest do odczytania- zdradziła w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Wygląda więc na to, że Marta Manowska odnalazła szczęście u boku wymarzonego partnera. Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy w sieci ich pierwsze wspólne zdjecie!

Share