Walczyliście o Jej życie długo i wszelkimi możliwymi sposobami

Nie żyje żona Edwarda Miszczaka, Małgorzata. W „Gazecie Wyborczej” pojawiły się nekrologi zamieszczone przez bliskich dyrektora programowego TVN. Małgorzata Miszczak zmarła 20 lutego po ciężkiej chorobie:

Edi, Szymonie, Szczepanie, już nie cierpi, już jest w lepszym świecie. Walczyliście o Jej życie długo i wszelkimi możliwymi sposobami. Przyjmijcie nasze najszczersze dla Was życzenia, by przetrwać ten trudny czas, który przed Wami, a w chwilach kryzysów pamiętajcie, że nasz dom i nasze serca są dla Was zawsze otwarte – napisali bliscy Miszczaka.

Panią Małgorzatę pożegnali również pracownicy TVN Discovery:

Drogi Edwardzie, odejście Twojej Żony pogrążyło nas wszystkich w ogromnym smutku. Chcemy Ci przekazać wyrazy naszego najserdeczniejszego współczucia. W tych trudnych chwilach jesteśmy myślami z Tobą i Twoimi Najbliższymi – napisano.

Edward i Małgorzata Miszczakowie mają dwóch synów – Szymona i Szczepana. O samej pani Małgorzacie wiadomo niewiele, bardzo mocno chroniła swoją prywatność. Nigdy nie towarzyszyła mężowi podczas imprez czy konferencji.

Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.

.

Share