Zdradza najważniejsze wydarzenia z przyszłości. Odczytano sekretny kod Biblii

Wbrew pozorom, przewidywaniem przyszłości zajmują się nie tylko osoby obdarzone darem jasnowidzenia. Do tego wcale nie są potrzebne paranormalne zdolności, ale analityczny umysł – przekonują niektórzy badacze. Ci nie mają problemu, by połączyć religię z nauką. Efekty tego bywają niezwykłe.

O najnowszym odkryciu dziennikarza Michaela Drosnina i trzech żydowskich matematyków informuje express.co.uk. Według nich Biblia to nie tylko opowieść o Bogu, ale również zapis historii świata. Z jej kart można dowiedzieć się o przełomowych wydarzeniach, które dopiero nastąpią. Przepowiednie te charakteryzuje niezwykła wręcz dokładność.

Pomiędzy literami zapisane są tajemne przepowiednie. Były tam zawsze, ale dopiero współczesna technologia pozwoliła je odczytać

.

Odkrycie możliwe było wyłącznie dzięki bardzo mądrym naukowcom i specyficznej metodzie zapisu tekstu Biblii. Ten może być czytany na wiele różnych sposobów. Liczy się odległość pomiędzy literami i konkretne sekwencje znaków

– tłumaczy jeden z nich.

Dowodem na to ma być m.in. dramatyczna historia premiera Izraela. Icchak Rabin zasłynął z zawarcia porozumienia z Palestyńczykami, które umożliwiło powstanie Autonomii Palestyńskiej. W 1995 roku po zakończeniu pokojowego wiecu został postrzelony i zmarł.

Można się o tym dowiedzieć z tekstu powstałego kilka tysięcy lat temu. Naukowcy pokazują dwa przykłady ze Starego Testamentu.

.

Yitzhak Rabin / Zabójca, który zostanie zabity

To oryginalna pisownia imienia premiera Icchaka Rabina, który zginął w zamachu. Dlaczego został nazwany zabójcą? Przed zostaniem politykiem robił karierę w wojsku. A jak wiadomo – wojna rządzi się swoimi prawami.

.

Zabójstwo Rabina / w 5756 roku / Amir / Tel Aviv

Tutaj także wszystko się zgadza. Rabin to nazwisko zamordowanego premiera. Doszło do tego w 5756 roku wg kalendarza żydowskiego w stolicy Izraela. Zamachowcą okazał się Jigal Amir.

Matematykom udało się odczytać wydarzenie z przeszłości. Teraz mają się skupić na tym, by przewidzieć przyszłość. W Biblii nie brakuje konkretnych wskazówek.

Share