Żona Wiśniewskiego pokazała internautom pierwsze zdjęcie z nowego mieszkania. Opinie fanów są podzielone

Żona Wiśniewskiego pokazała kilka godzin temu na Instagramie wnętrze nowego mieszkania po raz pierwszy. To już pewne – celebrytka postanowiła rozpocząć nowe życie z dala od swojego męża, z którym lada chwila rozwiedzie się.

W tym celu na początku wyprowadziła się od niego. Trzeba przyznać, że wybrała miejsce, które ocieka luksusem.

Żona Wiśniewskiego najwyraźniej ma sporo pieniędzy, co udowodniła pokazując pierwsze zdjęcie z nowego mieszkania. Widać tam elementy drogiego wyposażenia, za które Tajner musiała naprawdę słono zapłacić.

Internauci są pod wrażeniem i przy okazji życzą Dominice wszystkiego dobrego, bowiem ta ogłosiła tym samym, że właśnie rozpoczęła nowe życie.

Żona Wiśniewskiego ma nowe mieszkanie. Dopiero teraz pokazała je internautom

Do rozwodu Wiśniewskich dojdzie już wkrótce. Dominika Tajner zdążyła się jednak już pogodzić z tym faktem. Postanowiła swój ból zaakceptować i przekuć go w działanie.

Razem z synem przygotowuje się na nowe życie, którego pierwszy etapem jest w tym przypadku przeprowadzka. Tajner opuściła stary dom, który dzieliła z Wiśniewskim (willa znajdowała się w podwarszawskiej miejscowości) i przeprowadziła się do nowego mieszkania.

Widząc jej transmisje na żywo najwyraźniej przeprowadzka sprawiła jej dużo frajdy. Choć Dominika Tajner jest nieco zmęczona wszystkim, co dzieje się dookoła tej trudnej sytuacji, to jednak nowe miejsce inspiruje ją i daje jej nadzieję na lepszą przyszłość.

Gdzie zamieszkała Dominika Tajner? Póki co celebrytka nie zdradziła jeszcze konkretnego miejsca swojego pobytu.

Wszystko wskazuje na to, że jej nowe mieszkanie może znajdować się w jednej z bogatszych dzielnic Warszawy. Sąsiedzi mogą być zachwyceni, gdy dowiedzą się, że przyszło im mieszkać obok znanej celebrytki.

Póki co, ze zdjęć udostępnionych fanom widać, że w mieszkaniu nie brakuje smaczków bezpośrednio świadczących o jego luksusie.

Przede wszystkim w oczy rzucają się pięknie wykonane poręcze przy schodach, które na pewno nie znalazły by się w pierwszym lepszym domu.

Dominika patrzy w przyszłość przez różowe okulary. Gdy jej synek został wypisany z OIOM-u na Instagramie podzieliła się mottem, które jej przyświeca i pociesza Tajner w trudnych chwilach. Jak stwierdziła wówczas – „po burzy zawsze przychodzi słońce”.

Z pewnością po rozwodzie i traumatycznych przeżyciach, w nowym mieszkaniu przed Dominiką już tylko same szczęśliwe chwile.

.

.

Źródło: Jastrząb Post

Share